Головна arrow Монтаж
Монтаж
Монтаж внутрішньопідлогового конвектора FanCOil


ВИМОГИ ДО МОНТАЖУ КОНВЕКТОРА FANCOIL!


ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НОРМАЛЬНОЇ РОБОТИ КОНВЕКТОРА FANCOIL НЕОБХІДНО ВИКОНАТИ НАСТУПНІ ВИМОГИ:

       

 • 1. (!!!!!!!ВАЖЛИВО!!!!!!!)Теплообмінник конвектора з примусовою конвекцією (з вентилятором) має бути розміщено на приближеній до вікна стороні конвектора. Вентилятор має бути розміщено на віддаленій від вікна стороні конвектора. Тим самим вентилятор направляє повітряні потоки через теплообмінник на вікно!!! (на картинці 5 та 6 розміщення вентилятора та теплообмінника вказано НЕ ВІРНО!!!) повинно бути навпаки.
 • 2. Для підключення теплоносія в сам теплообмінник використовуйте гнучкі металічні шланги або жорстку підводку, а також можна використовувати запірну арматуру чи/або клапани та вентилі разом з термоприводом HERZ Австрия (не входять в комплект поставки конвектора), замовляється як окрема опція.
 • 3. Монтажне розміщення конвектора – горизонтальне. Рекомендація Завода — виробника щодо відступу від вікна становить — 5 — 15 см.
 • 4. Глибина монтажної ніши повинна забезпечувати правильне встановлення декоративної решітки і достатню конвекцію в теплообміннику. Конвектор має виступати чи знаходитись нижче рівня підлоги не більше ніж на 1 мм.
 • 5. Розміри ніши в підлозі мають бути наступні:
   ширина = (ширина конвектора, мм) + (зазор на посадку 10–15 мм);
   глибина = (висота конвектора) + (зазор на посадку 10–15 мм).
Монтаж конвектора  Монтаж конвектора киев
 Установка конвектора Установка конвектора киев
 Конвектор киев Внутрипольный конвектор киев
 Варианты монтажа конвектора Способ установки конвектора

    ЗАВЕРШЕННЯ МОНТАЖУ

 • 2. перевірте чи правильно встановлено прилад за висотою та рівнем, надійність всіх з'єднань.
 • 3. закрийте конвектор захисною решіткою.
 • 4. зафіксуйте конвектор за допомогою монтажної піни.
 • 5. заповніть простір що залишився під конвектор — цементним розчином.
 • 6. застеліть підлогове покриття. очистіть зазор між підлоговим покриттям та конвектором.
 • 7. закрийте зазор декоративною плівкою, герметиком або профілем.
 • 8. у випадку встановлення конвектора в дерев'яну підлогу — в якості ущільнювача рекомендується використовувати пробку товщиною до 1 см.
МОНТАЖ КОНВЕКТОРА В ПРИМІЩЕННІ З ВИСОКОЮ ВОЛОГІСТЮ

 

Для монтажу в приміщеннях з високою вологістю конвектори мають бути обладнані патрубком або дренажем для відводу конденсату. Виконайте всі вищевказані операції. а також приєднайте дренажний трубопровід до патрубка в нижній частині конвектора, по якому буде відводитись конденсат або вода яка потрапила всередину. В даному конвекторі використовуються вологозахищені вентилятори.

РЕГУЛЮВАННЯ ТЕМПЕРАТУРИ В КОНВЕКТОРАХ З ВОДЯНИМ ТЕПЛООБМІННИКОМ

 


Існує два способи регулювання теплопродуктивності:


Природня конвекція (без вентиляторів) — зміна температури теплоносія (котел має бути оснащено регулятором температури чи витрат на подачу води). Капілярний датчик терморегулюючого клапану має бути встановлено в контрольній точці. Або за допомогою стінового виносного терморегулятора за використанням термостатичних клапанів та електронного терморегулятора, який керує відкриттям чи закриттям подачі теплоносія в конвектор.

Примусова конвекція (з вентиляторами) — При включенні вентилятора теплопродуктивність конвектора зростає до 200%. Работойю та швидкостями вентилятора (1ша, 2га та 3тя швидкості) керує програмуючий термостат FANCOIL, встановлений в контрольній точці приміщення. Також. даний термостат, за використанням термостатичних клапанів та електронного терморегулятора — керує відкриттям чи закриттям подачі теплоносія.

ЕЛЕКТРОМОНТАЖ 

 

Щодо отримання схеми електронного підключення конвектора. вентилятора і термопривода — зверніться до нашого відділу продажів! 
 

УВАГА!
Трансформатори слід встановлювати в монтажних коробках або щитових розподілювачах, як можна ближче до конвектору, щоб падіння напруги не перевищувало 1–2 V. Схема з'єднань та розміщення конвекторів має бути обрана з урахуванням розміщення іншого електрообладнання. і відповідати всім вимогам техніки безпеки. Всі роботи з електромонтажу мають виконуватися тільки кваліфійним спеціалістом у відповідності з вимогами діючих нормативних документів, проектної документації та діючої інструкції. Конвектори, які монтуються в приміщеннях з високою вологістю, мають бути обладнані дренажними трубками із діелектричних матеріалів. Перед введенням системи в експлуатацію — ретельно перевірте дотримання всіх норм безпеки.

З повагою, команда Fancoil-Україна.

 

Новости компании

КОНДИЦІОНЕРИ ТА ТЕПЛА ПІДЛОГА ЗІ ЗНИЖКАМИ
У нас Ви можете придбати Кондиціонери всіх відомих брендів та моделей, а також Електрична тепла підлога в наявності!!! Телефонуйте та замовляйте з вигідними цінами
 
СУПЕР ВИГІДНА ЦІНА ВІД FANCOIL-UKRAINE!!!!

СЕЗОННІ ЗНИЖКИ ДОСТУПНІ ВЖЕ СЬОГОДНІ!!!

Компанія Fancoil Украина пропонує Вам скористатися знижкою та отримати вигідну ціну від виробника!!!

Саме в цей період у Вас є можливість придбати продукцію Fancoil за низькими цінами. Отримайте шанс встигнути замовити продукцію Fancoil за зниженою ціною!

Знижка розповсюджується на всю продукцію. яка виробляється нашим підприємством ТМ Fancoil.

Відділ продажу:

+380631914154

+30973227133

 
НОВА АВТОМАТИКА УПРАВЛІННЯ!!!
Компанія Fancoil Україна зняла з виробництва застарівшу автоматику управління у вигляді вентиляторів змінного струму 12 Вольт, Замість цього ми встановлюємо сучасні удосконалені вентилятори постійного струму на 24 Вольта, Також, було змінено Терморегулятори які мають функцію 3-швидкісного регулювання режиму обертів вентиляторів, які, у свою чергу, не створюють шум, а модулі управління можуть спокійно ставитися на DIN рейку у Вашій щитовій.
Продолжение...
 

Вопрос-Ответ

Рекомендации по отоплению помещения с панорамными окнами.
Большую популярность набирают современные дома с панорамным остеклением, позволяющие буквально «впустить» природу внутрь жилища. Как правило, такие коттеджи стараются расположить так, чтобы вид из окна был уютным и приносил удовольствие от проживания в нем.

Продолжение...
 
Что такое фанкойл?
Фанкойл — система микроклимата, которая состоит из теплообменника и вентилятора.
Продолжение...
 
Что такое конвектор фанкойл?
Конвекторы фанкойл— это приборы, передающие в помещение конвекцией до 90 — 95% всего теплового потока.
Продолжение...
 

/* ]]> */